SeoNet & Hsystem

Sample image

SeoNet'de biz, iş hedeflerinize hizmet eden dijital pazarlama çözümlerini ortaya koyuyoruz.

Sample imageSizde Artık Yenilik mi istiyorsunuz, Doğru yerdesiniz, Zaman Kaybetmeyin.

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Kurumsal Web Site Paketi
499 TL 277 TL+KDV
KDV Dahil: 326,86 TL
Yıllık yenileme ücreti nedir?
99 TL+KDV=116.82 TL
3 gün içinde siteniz teslim edilir.
Diğer Özellikler

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

e-Posta Yazdır PDF

Hsystem TechnologyHsystem Technology 1998 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Network (Ağ),

Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte birçok

Yazılım, Otomasyon, Arşivleme, Web Tasarımı, Eğitim Projelerini de başarı

ile tamamlamıştır.

Hizmetlerimiz


Teknoloji & Bilişim Danışmanlığı

Web Tasarım
SEO & Hit & Reklam
E-Ticaret Çözümleri
E-Mail Marketing
Sosyal Medya Pazarlama
Sunucu Kurulumları
Web Server Kurulumları
Digital Güvenlik - Security
DataCenter Kurulumları
Uydu ve Haberleşme Sistemleri
Özel Yazılım ve Donanım Çözümleri

Hakkımızda

Bilgisayar Teknik Servisi olarak; bilgisayar teknik servis bakım anlaşmaları,bilgisayar teknik servisi,notebook teknik servisi,bilgisayar donanım arızaları , adsl modem kurulumu , evlere ve iş yerlerinize bilgisayar servisi, network kurulumu , server kurulumu hizmetlerini 09.00 – 21.00 saatleri arasında sağlamaktayız.Bilgisayar Teknik Servisi olarak Türkiye'de her bölgeye ve her semte hizmet veriyoruz.Lütfen telefonla bilgi alın.Çünkü bilgisayar teknik servis hizmetini en iyi , en hızlı şekilde yapmamız için siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmamız gerektiğinin bilincindeyiz.Bilgisayar Teknik Servis çalışanları Microsoft Sistem Mühendisliği ve Microsoft Yazılım Uzmanlığı sertifikalarına sahiptirler.

Sistem destek/network departmanını, satış/destek bölümlerini yazılım/tasarım depertmanına ek olarak satış kollarını da katarak yolumuza devam etmekyiz. Bu esnada tecrübesini gıda sektörünün dışında hukuk, tekstil, üretim, finans, sigorta, sinema/film endüstrisi gibi bir çok sektörde şirketlerle çalışmalar yaparak artırıp halen de çalışmalara devam etmektedir.

Geldiğimiz bu noktada outsource( dış kaynaklı çözüm) hizmeti verdiği şirket sayısı artmakta ve yıllık/aylık bakım anlaşmaları gibi farklı çözüm türleri ile de desteklerini sürdürmektedir. Bayisi olduğu dünyaca ünlü markalar ile de satış ve gün geçtikçe artan web sitesi talebini de uzman kadrosu ile doğru çözümler sunarak gerçekleştirmektedir.

İhtiyaç olarak gördüğü ev kullanıcıları da başta olmak üzere değişik sektörlerdeki şirketlerle de anlık çözümlerle yerinde servis hizmeti hususunda çalışmalar yapmak için birçok siteleri kurup departman sayısını artırmış ve bu sayede daha fazla tüketiciye kaliteli servis sunma olanağı yaratmıştır. Şu an bünyesinde sistem ve bilgisayar mühendisleri, uygulama geliştiricisi ve tasarımcısı ile birlikte birden çok sistem destek uzmanı ile birlikte kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir.

Hsystem Technology'de biz, iş hedeflerinize hizmet eden dijital pazarlama çözümlerini ortaya koyuyoruz. Geleneksel medya, dijital, mobil ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve teknolojileri en doğru şekilde bütünleyen "entegre" pazarlama çözümlerinin dijital halkalarını tamamlıyoruz. Dijital varlıklarınızın stratejisini oluşturuyor, üst düzey teknolojiler, tasarım yetkinliklerini ve taktikleri kullanarak, dijital pazarlama çözümlerini markanız ile buluşturuyoruz. Tasarım, yazılım ve sosyal medyadan oluşan üç temel uzmanlık alanımız doğrultusunda, dijital dünyadaki varlığınızın ve hedef kitle ile etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz. İstanbul Üniversitesi İstanbul Teknokent'teki yazılım ofisimizde ar-ge projeleri gerçekleştiriyoruz. Kurulduğumuz 1998 yılından bu yana, yüksek standartlarda iş yapmayı ve sürekli gelişimi alışkanlık edinen ekibimizle birlikte, Türkiye'nin lider dijital ajansları arasında yer alıyoruz. Önde gelen şirketlerden oluşan müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile uzun süreli işbirlikleri sağlıyor, onlar için yüksek standartlı projeler gerçekleştiriyoruz. Ne yaptığımızın değil, nasıl yaptığımızın önemli olduğuna inanıyoruz. Başarımızı belgeleyen ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla....


H-SYSTEM TECHNOLOGY

Son Güncelleme ( Perşembe, 02 Mayıs 2013 09:17 )  

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Görüşler

Tavsiye üzerine sizinle çalışmaya karar verdik.İyiki bu kararı almışız.Çok teşekkürler.
İş konusunda çok profesyonel çalışıyorsunuz umarım bu tutumunuzu her zaman devam ettirirsiniz. Başarılar dileriz.

Uzaktan Destek

Uzaktan Destek Talebi için ilk olarak programı indirin ve kurunuz.

İndirmek için Tıklayınız

Anket

Aldığınız Hizmet Değerlendirmesi
 

Online Kişiler

Şu anda 6 konuk çevrimiçi