SeoNet & Hsystem

Sample image

SeoNet'de biz, iş hedeflerinize hizmet eden dijital pazarlama çözümlerini ortaya koyuyoruz.

Sample imageSizde Artık Yenilik mi istiyorsunuz, Doğru yerdesiniz, Zaman Kaybetmeyin.

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Kurumsal Web Site Paketi
499 TL 277 TL+KDV
KDV Dahil: 326,86 TL
Yıllık yenileme ücreti nedir?
99 TL+KDV=116.82 TL
3 gün içinde siteniz teslim edilir.
Diğer Özellikler

Anasayfa Web Tasarım Görsel Tasarımlar

Görsel Tasarım

Yazdır PDF

Görsel Tema & Grafik

Tek hedefimiz mükemmel grafik tasarım değildir. Bununla birlikte web sitenizin varlığının işiniz için daha verimli sonuçlar üretmesi için çalışmaktır.

Günümüzde bir çok firma web sitelerini bir imaj çalışması olarak görmektedir. Sitenizin içeriğinin geniş Web Tasarımlığı ne olursa olsun, ziyaretçileri memnun edecek bir görselliğin ve bütünlüğün olması gerekir. Sitenin görsel bir standarda kavuşması için hareketli flash ve 3D animasyonlar kullanılmalı, seçilen renk ve sayfa kompozisyonunda ziyaretçilerin keyifli bir gezinti yapmaları sağlanmalıdır.
Bu nedenle müşterilerimize komple çözümler önermenin en iyisi olduğuna inanıyoruz. Bizim için web tasarım; kullanıcı dostu düzen, teşvik eden rehberlik, yüksek arama motoru yüzdeleri ve en önemlisi güçlü müşteri hizmetleridir.

Popüler açık kaynak blog ve CMS yazılımları için özel temalar ya da hazır temaların özelleştirmesi için çalışıyoruz. Web tasarım hizmetimiz ile web sitenizin size özel ve  benzersiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için sıfırdan temalar geliştirebiliriz.

Grafik tasarım aşamasında kurumsal kimlik oluşturmada ihtiyacınıza en uygun yaratıcı görsel çözümleri hedefliyoruz. İnternet ortamında kurumunuzun prestijini ön plana çıkaran işleri bilgiyle, yetenekle, çok çalışmayla ve özenle hazırlayarak ve bu işte iyi olduğumuzu bilerek sizlere sunuyoruz.

Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internet aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağına ihtiyacınız vardır. İşte bu çözüm ortaklığını sunuyor. Sizin için gelecekteki marka konumunuzu oluştururken doğru yöntemleri uygulayarak orta ve uzun vadede başarınızı şansa bırakmıyoruz.

Sizlerde yöntemlerimizle rahatlıkla hedeflediğiniz noktalara gelebilirsiniz.  Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek…

Son Güncelleme ( Perşembe, 02 Mayıs 2013 09:48 )  

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Görüşler

Tavsiye üzerine sizinle çalışmaya karar verdik.İyiki bu kararı almışız.Çok teşekkürler.
İş konusunda çok profesyonel çalışıyorsunuz umarım bu tutumunuzu her zaman devam ettirirsiniz. Başarılar dileriz.

Uzaktan Destek

Uzaktan Destek Talebi için ilk olarak programı indirin ve kurunuz.

İndirmek için Tıklayınız

Anket

Aldığınız Hizmet Değerlendirmesi
 

Online Kişiler

Şu anda 4 konuk çevrimiçi