SeoNet & Hsystem

Sample image

SeoNet'de biz, iş hedeflerinize hizmet eden dijital pazarlama çözümlerini ortaya koyuyoruz.

Sample imageSizde Artık Yenilik mi istiyorsunuz, Doğru yerdesiniz, Zaman Kaybetmeyin.

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Kurumsal Web Site Paketi
499 TL 277 TL+KDV
KDV Dahil: 326,86 TL
Yıllık yenileme ücreti nedir?
99 TL+KDV=116.82 TL
3 gün içinde siteniz teslim edilir.
Diğer Özellikler

Anasayfa Web Tasarım Size Özel

Size Özel

Yazdır PDF

Firmalar arasındaki yarış kendini web tasarım alanınıda da gösteriyor. Artık sıradan ve birbirinin aynısı olan web tasarımlar müşterileriniz tarafından tercih edilmiyorlar ve ziyaretçiler web sitenizden ayrılıp diğer rakiplerinizin sitelerini ziyaret ediyorlar.

Özgün web tasarım artık maliyetli de olsa farklı web tasarımı isteyenler tarafından tercih ediliyor. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin nasıl diğer ürün ve hizmetlerden farklılaşması daha iyi olması için mücadele veriyorsanız aynı durum web tasarımı olayında da geçerli.

Bu yüzden web tasarımınızın profesyoneller tarafından yapılması önem arz etmektedir. Eğer ucuz maliyet gibi nedenlerle amatör bir web tasarımı tercih etmek zorunda kalırsanız bu aslında sizin müşterilerinize “biz web tasarımımız gibi amatör bir firmayız” mesajını vermek olur.Kısa vadede olmasa da “kötü web tasarım” size eninde sonunda kaybettiğiniz müşteriler yoluyla size daha yüksek maliyet çıkaracaktır.

Bu sebeple özgün web tasarım talebinin arttığını görmekteyiz. Firma sahipleri artık birbirinin aynısı olan ve belki de yüzlerce kişiye satılmış olan web tasarımları istemiyor yani özgün web tasarım istiyorlar. Bu noktada özgün web tasarımın zorluğu ve güzel yanı ortaya çıkmaktadır. Her bir müşteriye farklı bir web tasarım hazırlamak elbetteki kolaycılığa alışmış web tasarımcılar için pek de tercih bir durum olmamaktadır. Bu noktada “kaliteli ürünlerin fiyatının yüksek olmak zorunda olduğunu” hatırlamak web tasarım terchimizi kolaylaştıracaktır.

 

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Görüşler

Tavsiye üzerine sizinle çalışmaya karar verdik.İyiki bu kararı almışız.Çok teşekkürler.
İş konusunda çok profesyonel çalışıyorsunuz umarım bu tutumunuzu her zaman devam ettirirsiniz. Başarılar dileriz.

Uzaktan Destek

Uzaktan Destek Talebi için ilk olarak programı indirin ve kurunuz.

İndirmek için Tıklayınız

Anket

Aldığınız Hizmet Değerlendirmesi
 

Online Kişiler

Şu anda 1 konuk çevrimiçi