SeoNet & Hsystem

Sample image

SeoNet'de biz, iş hedeflerinize hizmet eden dijital pazarlama çözümlerini ortaya koyuyoruz.

Sample imageSizde Artık Yenilik mi istiyorsunuz, Doğru yerdesiniz, Zaman Kaybetmeyin.

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Kurumsal Web Site Paketi
499 TL 277 TL+KDV
KDV Dahil: 326,86 TL
Yıllık yenileme ücreti nedir?
99 TL+KDV=116.82 TL
3 gün içinde siteniz teslim edilir.
Diğer Özellikler

Anasayfa Yazılım Güvenlik

Güvenlik Sistemleri

Yazdır PDF
Makale İçeriği
Güvenlik Sistemleri
Neden Güvenlik
Tüm Sayfalar

Hsystem Technology 1997 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Network (Ağ), Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte birçok Yazılım, Otomasyon, Arşivleme, Web Tasarımı, Eğitim Projelerini de başarı ile tamamlamıştır.

Hsystem Technology; Deep Freeze, Anti-Executable, Power Save, Insight gibi programların üreticisi olan Faronics firmasının ve EVOC endüstriyel ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. Ayrıca Fortinet, NetASQ, SonicWALL ve ZyXEL gibi markaların İstanbul’daki en büyük dağıtıcısıdır. Fortinet, Brocade, SonicWALL, Cisco, Juniper, HP, NetASQ, Aruba, Cyberoam ağ ürünlerine destek vemektedir.

Bünyesinde CISSP, SANS SEC-560, CE|H, CCNP, CCNA, FCNSP, FCNSA, MCSE, MCSE-Messaging + Security, MCSA, MCSA-Messaging + Security, MCP, MCDST, BCNE, BCLE, SYBASE gibi uzmanlık sertifikalarına sahip kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.Türkiye’nin İlk UTM ve Firewall Destek Merkezi...

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını deneyimli kadrosu ile karşılayan Hsystem Technology müşterilerine telefonda destek, yerinde destek ve yüz yüze eğitim gibi destek hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir. Bu sayede Türkiye’nin ilk UTM ve Firewall destek merkezi olma ayrıcalığına sahiptir.

 


Yazılım
Windows Web ve Linux ortamlarında çalışan çok sayıda yazılım hazırlanmıştır. Yazılımların bir kısmı Interbase, Sybase, MS SQL, MySQL gibi veri tabanlarında koşmaktadır. Akıllı Durak, Online Bilet Kiosk gibi özel cihazlarla entegre çalışabilen farklı otomasyon yazılımları da yazılmıştır.

Tasarım
Kendi alanında uzman Tasarım ekibimiz özgün ve hızlı açılan tasarımlar çıkartmışlardır. Çok sayıda Web sayfaları, Katalog CD’leri veya Tanıtım CD’leri başarıyla tamamlanmıştır.

Network
Hsystem Technology 1998 yılında kurulmuş, ve kurulduğundan beri bilgisayar sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Yazılım ve Web üzerine hizmet vermekle birlikte farklı Eğitim, Network, Güvenlik, Donanım Satış Projelerini başarıyla tamamlamıştır.

Güvenlik
Bilişim güvenliği internete bağlı ortamların en önemli konusudur. Bu amaçla birçok sistem tarafımızdan incelenmiş, güvenlik raporları hazırlanmış, gerekli önlemler alınmıştır ve kurumların güvenlik altyapıları tasarlanmıştır. Şirketimiz Türkiye’deki sayılı CISSP Bilişim Güvenliği Sertifikalı uzmanlardan birini bünyesinde barındırmaktadır.

Otomasyon
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Kamu ve Özel Sektörde yer alan kuruluşlar artık daha az insan gücü ile daha kontrollü ve kaliteli üretim yapmanın yollarını aramaktadır.Üretilen değer cinsi ne olursa olsun önemli olan üretim aşamalarında prosesin doğru şekilde yönetilmesi olacaktır. Doğru işlemeyen bir proses üreticiye yüksek maaliyet, zaman kaybı ve memnuniyetsiz müşteri olarak yansıyacaktır.

Destek
Network tasarımı, projelendirmesi, gerçekleştirilmesi, düzenli bakımlar, donanım güncellemeleri, sistem analizleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Arşiv
Ülkemizde son 10 yılda hızla gelişmekte olan arşiv sektöründe söz sahibi olmak için, Fiziki arşiv düzenlemeleri alanında faaliyet gösteren Çözüm Bilgi İletişim ve Arşiv Teknolojileri Şirketini satın almıştır. Böylelikle, Hsystem Technology’ in 15 yıllık bilişim tecrübesi ile Çözüm Arşiv’in fiziki arşiv çalışmalarının birleşmesi ile köklü ve sağlıklı çözümler üretilmektedir. Bu güçle Hsystem Technology , firmaların fiziki ve dijital arşiv yükünü ve maliyetlerini azaltmayı ve risklerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Eğitim
Çok sayıda eğitim organizasyonu düzenlenmiştir. Eğitimler hem kendi profesyonel personelimiz tarafından, hem de üniversitelerin konusunda uzman öğretim görevlileri tarafından verilmiştir. Tek günlük tanıtımlar yapıldığı gibi 6 ay süren uzun soluklu eğitimler de başarıyla tamamlanmıştır.

 

 

 

 Son Güncelleme ( Cuma, 03 Mayıs 2013 15:23 )  

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Görüşler

Tavsiye üzerine sizinle çalışmaya karar verdik.İyiki bu kararı almışız.Çok teşekkürler.
İş konusunda çok profesyonel çalışıyorsunuz umarım bu tutumunuzu her zaman devam ettirirsiniz. Başarılar dileriz.

Uzaktan Destek

Uzaktan Destek Talebi için ilk olarak programı indirin ve kurunuz.

İndirmek için Tıklayınız

Anket

Aldığınız Hizmet Değerlendirmesi
 

Online Kişiler

Şu anda 2 konuk çevrimiçi