SeoNet & Hsystem

Sample image

SeoNet'de biz, iş hedeflerinize hizmet eden dijital pazarlama çözümlerini ortaya koyuyoruz.

Sample imageSizde Artık Yenilik mi istiyorsunuz, Doğru yerdesiniz, Zaman Kaybetmeyin.

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Kurumsal Web Site Paketi
499 TL 277 TL+KDV
KDV Dahil: 326,86 TL
Yıllık yenileme ücreti nedir?
99 TL+KDV=116.82 TL
3 gün içinde siteniz teslim edilir.
Diğer Özellikler

Anasayfa Yeni SeoNet

Yeni SeoNet

e-Posta Yazdır PDF

Seo çalışmaları günümüzde talebi ve rekabeti en çok artan çalışma ve sektörlerden bir tanesidir. Durum böyle olunca, seo sektörü farklı düşünce grupları tarafından da odak noktası olabilmekte ve suistimale açık bir hale gelebilmektedir. Bu gibi farklı niyetlerle sektöre girenler seo çalışmaları için büyük risk ve güven problemi oluşturmaktadır. İşte bu durumda kurumsal firmalar seo çalışmaları için çok daha dikkatli ve tedirgin olmaktadır.

Kurumsal seo çalışmaları, jenerik kelimelerin dışında kalan alanları içermektedir. Örneğin, oyun, haber kelimesi yerine, asansör, parke veya doğrudan firma ismine yönelik çalışmaları kapsamaktadır. Örneğin kurumsal seo çalışmaları arasında, istanbul asansör tamiratı, mersin temizlik şirketi gibi bölgeye göre de sektör grupları bulunmaktadır.

Kurumsal seo çalışması yapılabilmesi için diğer bir unsur da, şirket olması gerektiğidir. Yapılan çalışmalara ilişkin fatura kesimi, ekip çalışması, detaylı raporlama ve daha fazla güvence için olmazsa olmaz bir konudur.

SeoNet Google'da ilk sayfa ya da ilk sıra garantili SEO Danışmanlığı sağlayan, resmi sözleşme ile taahhüt ettiği her şeyi garanti altına alan, bir SEO danışmanlık firmasıdır. Kurulduğu günden beri SEO danışmanlık hizmeti sağladığı farklı sektörlerden firmalara %100 başarılı ve beklentilerin üzerinde hizmet vermeyi başarmış olan SeoNet, mümkün olan en düşük maliyet ile hizmet vererek SEO sektöründeki gücünü her seferinde yeniden kanıtlamıştır.

Son Güncelleme ( Perşembe, 02 Mayıs 2013 09:16 )  

SeoNet'e Hoşgeldiniz

Görüşler

Tavsiye üzerine sizinle çalışmaya karar verdik.İyiki bu kararı almışız.Çok teşekkürler.
İş konusunda çok profesyonel çalışıyorsunuz umarım bu tutumunuzu her zaman devam ettirirsiniz. Başarılar dileriz.

Uzaktan Destek

Uzaktan Destek Talebi için ilk olarak programı indirin ve kurunuz.

İndirmek için Tıklayınız

Anket

Aldığınız Hizmet Değerlendirmesi
 

Online Kişiler

Şu anda 4 konuk çevrimiçi